MT5A-2405SI-W 5W 24V INPUT 5V OUTPUT DC/DC
Mfr Part #:
MT5A-2405SI-W
Mfr Name: Kaga Electronics USA
Kaga Electronics USA
Description:
5W 24V INPUT 5V OUTPUT DC/DC
Stock on Request
MT5A-2405SI-W Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Current
Efficiency
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
MT5A-2405SI-W Description
Short technical summary and product information.
5W 24V INPUT 5V OUTPUT DC/DC