MPL-AT2512-100 FIXED IND 10UH 1.2A 355 MOHM SMD
Mfr Part #:
MPL-AT2512-100
Available from 1 distributors
Mfr Name: Monolithic Power Systems
Monolithic Power Systems
Description:
FIXED IND 10UH 1.2A 355 MOHM SMD
Total Stock: 154 pcs
MPL-AT2512-100 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
154 pcs
154 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MPL-AT2512-100 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Type
MPL-AT2512-100 Description
Short technical summary and product information.