MMI-P1P-COL-52 PLASTIC COLLET SIZE 1, 5.2MM
Mfr Part #:
MMI-P1P-COL-52
Description:
PLASTIC COLLET SIZE 1, 5.2MM
Stock on Request
MMI-P1P-COL-52 Specifications Quick View
Accessory Type
Color
Shell Size
MMI-P1P-COL-52 Description
Short technical summary and product information.
PLASTIC COLLET SIZE 1, 5.2MM
MMI-P1P-COL-52 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
MMI-P1P-COL-52 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MMI-P1P-COL-65
MMI-P1P-COL-65
Adam Technologies Inc
PLASTIC COLLET SIZE 1, 6.5MM
View Part
MMI-P1P-COL-39
MMI-P1P-COL-39
PLASTIC COLLET SIZE 1, 3.9MM