MMI-P1M-COL-62-IP6X METAL COLLET SIZE 1, 6.2MM
Mfr Part #:
MMI-P1M-COL-62-IP6X
Description:
METAL COLLET SIZE 1, 6.2MM
Stock on Request
MMI-P1M-COL-62-IP6X Specifications Quick View
Shell Size
MMI-P1M-COL-62-IP6X Description
Short technical summary and product information.
METAL COLLET SIZE 1, 6.2MM
MMI-P1M-COL-62-IP6X Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
MMI-P1M-COL-62-IP6X Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MMI-P1M-COL-72-IP6X
MMI-P1M-COL-72-IP6X
Adam Technologies Inc
METAL COLLET SIZE 1, 7.2MM
View Part
MMI-P1M-COL-42-IP6X
MMI-P1M-COL-42-IP6X
METAL COLLET SIZE 1, 4.2MM