MMD-06CZ-4R7M-V1-RU FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Mfr Part #:
MMD-06CZ-4R7M-V1-RU
Mfr Name: Mag Layers
Mag Layers
Description:
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Stock on Request
MMD-06CZ-4R7M-V1-RU Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
MMD-06CZ-4R7M-V1-RU Description
Short technical summary and product information.