MMD-06CZ-1R5M-V1-RU FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Mfr Part #:
MMD-06CZ-1R5M-V1-RU
Mfr Name: Mag Layers
Mag Layers
Description:
FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Stock on Request
MMD-06CZ-1R5M-V1-RU Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
MMD-06CZ-1R5M-V1-RU Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD