MLZ2012M470WTD25 FIXED IND 47UH 170MA 3.7 OHM SMD
Mfr Part #:
MLZ2012M470WTD25
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 47UH 170MA 3.7 OHM SMD
Total Stock: 1,980 pcs
MLZ2012M470WTD25 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,980 pcs
1980 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MLZ2012M470WTD25 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLZ2012M470WTD25 Description
Short technical summary and product information.