MLZ2012M1R0HT000 FIXED IND 1UH 800MA 100 MOHM SMD
Mfr Part #:
MLZ2012M1R0HT000
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 800MA 100 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
MLZ2012M1R0HT000 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MLZ2012M1R0HT000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLZ2012M1R0HT000 Description
Short technical summary and product information.