MLZ2012E100MT000 FIXED IND 10UH 60MA 400 MOHM SMD
Mfr Part #:
MLZ2012E100MT000
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 10UH 60MA 400 MOHM SMD
Total Stock: 1,005 pcs
MLZ2012E100MT000 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,005 pcs
1005 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MLZ2012E100MT000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLZ2012E100MT000 Description
Short technical summary and product information.