MLG0603S15NHT000 FIXED IND 15NH 180MA 1.1 OHM SMD
Mfr Part #:
MLG0603S15NHT000
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 15NH 180MA 1.1 OHM SMD
Total Stock: 14,100 pcs
MLG0603S15NHT000 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
14,100 pcs
14100 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:16:57 On Request On Request
MLG0603S15NHT000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLG0603S15NHT000 Description
Short technical summary and product information.
MLG0603S15NHT000 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
MLG0603S15NHT000 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MLG0603S15NHTD25
MLG0603S15NHTD25
TDK Corporation