MLF2012C220KT000 FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD
Mfr Part #:
MLF2012C220KT000
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD
Total Stock: 4,000 pcs
MLF2012C220KT000 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MLF2012C220KT000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLF2012C220KT000 Description
Short technical summary and product information.