MLF2012A1R0KTD25 FIXED IND 1UH 80MA 300 MOHM SMD
Mfr Part #:
MLF2012A1R0KTD25
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 80MA 300 MOHM SMD
Stock on Request
MLF2012A1R0KTD25 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLF2012A1R0KTD25 Description
Short technical summary and product information.