MLF1608E5R6KTA00 FIXED IND 5.6UH 15MA 1.1 OHM SMD
Mfr Part #:
MLF1608E5R6KTA00
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 5.6UH 15MA 1.1 OHM SMD
Total Stock: 2,500 pcs
MLF1608E5R6KTA00 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,500 pcs
2500 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MLF1608E5R6KTA00 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLF1608E5R6KTA00 Description
Short technical summary and product information.