MLF1608E100KTD00 FIXED IND 10UH 10MA 1.7 OHM SMD
Mfr Part #:
MLF1608E100KTD00
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 10UH 10MA 1.7 OHM SMD
Total Stock: 3,980 pcs
MLF1608E100KTD00 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3,980 pcs
3980 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MLF1608E100KTD00 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLF1608E100KTD00 Description
Short technical summary and product information.