MIXA30W1200TED IGBT MODULE 1200V 43A 150W E2
Mfr Part #:
MIXA30W1200TED
Available from 1 distributors
Mfr Name: IXYS
IXYS
Description:
IGBT MODULE 1200V 43A 150W E2
Total Stock: 10 pcs
MIXA30W1200TED Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
10 pcs
10 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MIXA30W1200TED Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Configuration
Current
IGBT Type
Input
Mounting Type
NTC Thermistor
Operating Temperature
Power
Supplier Device Package
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
Voltage
MIXA30W1200TED Description
Short technical summary and product information.
IGBT MODULE 1200V 43A 150W E2