MIN02-002CC7R5D-F CAP MICA 7.5PF 0.5PF 300V SMD
Mfr Part #:
MIN02-002CC7R5D-F
Mfr Name: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description:
CAP MICA 7.5PF 0.5PF 300V SMD
Stock on Request
MIN02-002CC7R5D-F Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Capacitance
Dielectric Material
Features
Mounting Type
Operating Temperature
Size
Tolerance
Voltage
MIN02-002CC7R5D-F Description
Short technical summary and product information.
CAP MICA 7.5PF 0.5PF 300V SMD