MIAA15WD600TMH IGBT MOD 600V 23A 80W MINIPACK2
Mfr Part #:
MIAA15WD600TMH
Mfr Name: IXYS
IXYS
Description:
IGBT MOD 600V 23A 80W MINIPACK2
Stock on Request
MIAA15WD600TMH Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Configuration
Current
IGBT Type
Input
Input Capacitance (Cies) @ Vce
Mounting Type
NTC Thermistor
Operating Temperature
Power
Supplier Device Package
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
Voltage
MIAA15WD600TMH Description
Short technical summary and product information.