MGV10041R0M-10 FIXED IND 1UH 17.5A 4.1 MOHM SMD
Mfr Part #:
MGV10041R0M-10
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
FIXED IND 1UH 17.5A 4.1 MOHM SMD
Stock on Request
MGV10041R0M-10 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
MGV10041R0M-10 Description
Short technical summary and product information.