MGA05033R3M-10 FIXED IND 3.3UH 4.5A 46 MOHM SMD
Mfr Part #:
MGA05033R3M-10
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
FIXED IND 3.3UH 4.5A 46 MOHM SMD
Stock on Request
MGA05033R3M-10 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
MGA05033R3M-10 Description
Short technical summary and product information.