MF72-200D5 ICL 200 OHM 20% 100MA 7MM
Mfr Part #:
MF72-200D5
Available from 1 distributors
Mfr Name: Cantherm
Cantherm
Description:
ICL 200 OHM 20% 100MA 7MM
Total Stock: 45 pcs
MF72-200D5 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
45 pcs
45 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
MF72-200D5 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Diameter
Lead Spacing
R @ 25°C
R @ Current
Tolerance
MF72-200D5 Description
Short technical summary and product information.
ICL 200 OHM 20% 100MA 7MM