MF72-080D11 ICL 80 OHM 20% 1.2A 13MM
Mfr Part #:
MF72-080D11
Mfr Name: Cantherm
Cantherm
Description:
ICL 80 OHM 20% 1.2A 13MM
Stock on Request
MF72-080D11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Diameter
Lead Spacing
R @ 25°C
R @ Current
Tolerance
MF72-080D11 Description
Short technical summary and product information.
ICL 80 OHM 20% 1.2A 13MM