MF72-047D13 ICL 47 OHM 20% 2A 15.5MM
Mfr Part #:
MF72-047D13
Mfr Name: Cantherm
Cantherm
Description:
ICL 47 OHM 20% 2A 15.5MM
Stock on Request
MF72-047D13 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Diameter
Lead Spacing
R @ 25°C
R @ Current
Tolerance
MF72-047D13 Description
Short technical summary and product information.
ICL 47 OHM 20% 2A 15.5MM