MF72-033D7 ICL 33 OHM 20% 500MA 9MM
Mfr Part #:
MF72-033D7
Mfr Name: Cantherm
Cantherm
Description:
ICL 33 OHM 20% 500MA 9MM
Stock on Request
MF72-033D7 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Diameter
Lead Spacing
R @ 25°C
R @ Current
Tolerance
MF72-033D7 Description
Short technical summary and product information.
ICL 33 OHM 20% 500MA 9MM