MF72-022D11 ICL 22 OHM 20% 2A 13MM
Mfr Part #:
MF72-022D11
Mfr Name: Cantherm
Cantherm
Description:
ICL 22 OHM 20% 2A 13MM
Stock on Request
MF72-022D11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Diameter
Lead Spacing
R @ 25°C
R @ Current
Tolerance
MF72-022D11 Description
Short technical summary and product information.
ICL 22 OHM 20% 2A 13MM