MF72-010D20 ICL 10 OHM 20% 6A 22.5MM
Mfr Part #:
MF72-010D20
Mfr Name: Cantherm
Cantherm
Description:
ICL 10 OHM 20% 6A 22.5MM
Stock on Request
MF72-010D20 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Diameter
Lead Spacing
R @ 25°C
R @ Current
Tolerance
MF72-010D20 Description
Short technical summary and product information.
ICL 10 OHM 20% 6A 22.5MM