MF72-002.5D11 ICL 2.5 OHM 20% 5A 13MM
Mfr Part #:
MF72-002.5D11
Mfr Name: Cantherm
Cantherm
Description:
ICL 2.5 OHM 20% 5A 13MM
Stock on Request
MF72-002.5D11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Diameter
Lead Spacing
R @ 25°C
R @ Current
Tolerance
MF72-002.5D11 Description
Short technical summary and product information.
ICL 2.5 OHM 20% 5A 13MM