MF72-001.5D15 ICL 1.5 OHM 20% 8A 17.5MM
Mfr Part #:
MF72-001.5D15
Mfr Name: Cantherm
Cantherm
Description:
ICL 1.5 OHM 20% 8A 17.5MM
Stock on Request
MF72-001.5D15 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Diameter
Lead Spacing
R @ 25°C
R @ Current
Tolerance
MF72-001.5D15 Description
Short technical summary and product information.
ICL 1.5 OHM 20% 8A 17.5MM