MCM-7060M-302-RU CMC 900MA 2LN 3K OHM SMD
Mfr Part #:
MCM-7060M-302-RU
Mfr Name: Mag Layers
Mag Layers
Description:
CMC 900MA 2LN 3K OHM SMD
Stock on Request
MCM-7060M-302-RU Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Max)
DC Resistance (DCR) (Max)
Filter Type
Height (Max)
Impedance @ Frequency
Mounting Type
Number of Lines
Operating Temperature
Size
Voltage Rating
MCM-7060M-302-RU Description
Short technical summary and product information.
CMC 900MA 2LN 3K OHM SMD
MCM-7060M-302-RU Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
MCM-7060M-302-RU Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
APPM00070638302XY0
APPM00070638302XY0
Chilisin Electronics
CMC 900MA 2LN 3KOHM SMD AEC-Q200
View Part
ACMP-7038-302-T
ACMP-7038-302-T
Abracon LLC
CMC 900MA 2LN 3K OHM SMD