MC12L3NZGF SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
Mfr Part #:
MC12L3NZGF
Description:
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
Stock on Request
MC12L3NZGF Specifications Quick View
Depth Behind Panel
Features
Voltage Rating
MC12L3NZGF Description
Short technical summary and product information.
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V