MC-306 32.7680K-AC5 ROHS MC-306 32.7680K-AC5: ROHS SMD T/
Mfr Part #:
MC-306 32.7680K-AC5 ROHS
Mfr Name: Epson
Epson
Description:
MC-306 32.7680K-AC5: ROHS SMD T/
Stock on Request
MC-306 32.7680K-AC5 ROHS Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Height
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
MC-306 32.7680K-AC5 ROHS Description
Short technical summary and product information.
MC-306 32.7680K-AC5 ROHS Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
MC-306 32.7680K-AC5 ROHS Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MC-306 32.7680K-A0
MC-306 32.7680K-A0
Epson
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
View Part
MC-306 32.7680K-A0:PURE SN
MC-306 32.7680K-A0:PURE SN
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
View Part
MC-306 32.7680K-A0:ROHS
MC-306 32.7680K-A0:ROHS
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
MC-306 32.7680K-E5:ROHS
MC-306 32.7680K-E5:ROHS
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD