(MAP80-4002)
(MAP80-4002)
Bel Power Solutions
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W
View Part
MAP80-4002G
MAP80-4002G
Bel Power Solutions
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W
View Part
MAP80-4001G
MAP80-4001G
AC/DC CNVRTR 5V 24V -12V 12V 80W