MAP40-3101G AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 40W
Mfr Part #:
MAP40-3101G
Mfr Name: Bel Power Solutions
Bel Power Solutions
Description:
AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 40W
Stock on Request
MAP40-3101G Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Approval Agency
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
MAP40-3101G Description
Short technical summary and product information.