MAP130-4002G AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
Mfr Part #:
MAP130-4002G
Description:
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
Stock on Request
MAP130-4002G Specifications Quick View
Voltage
MAP130-4002G Description
Short technical summary and product information.
MAP130-4002G Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
MAP130-4002G Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MAP130-4002
MAP130-4002
Bel Power Solutions
View Part
MAP130-4001G
MAP130-4001G
AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 130W
View Part