MAP130-4002 AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
Mfr Part #:
MAP130-4002
Description:
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
Stock on Request
MAP130-4002 Specifications Quick View
Voltage
MAP130-4002 Description
Short technical summary and product information.
MAP130-4002 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
MAP130-4002 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MAP130-4002G
MAP130-4002G
Bel Power Solutions
View Part
MAP130-4001
MAP130-4001
AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 130W
View Part
MAP130-4001G
MAP130-4001G