MAC104BZ-R22M-V1-RU AUTOMOTIVE IND 0.22uH 13A 8 OHM
Mfr Part #:
MAC104BZ-R22M-V1-RU
Mfr Name: Mag Layers
Mag Layers
Description:
AUTOMOTIVE IND 0.22uH 13A 8 OHM
Stock on Request
MAC104BZ-R22M-V1-RU Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
MAC104BZ-R22M-V1-RU Description
Short technical summary and product information.