M9RZ90G4Y MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Mfr Part #:
M9RZ90G4Y
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Stock on Request
M9RZ90G4Y Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Function
Length
Mounting Hole Spacing
Operating Temperature
Power
RPM
Size
Termination Style
Torque
Type
Voltage
M9RZ90G4Y Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W