M91Z90SK4YS MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Mfr Part #:
M91Z90SK4YS
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Stock on Request
M91Z90SK4YS Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Diameter
Function
Length
Mounting Hole Spacing
Operating Temperature
Power
Size
Termination Style
Type
Voltage
M91Z90SK4YS Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W