M91Z90S2LGA MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Mfr Part #:
M91Z90S2LGA
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Stock on Request
M91Z90S2LGA Specifications Quick View
Manufacturer Name
Diameter
Power
RPM
Size
Termination Style
Torque
Type
Voltage
M91Z90S2LGA Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W