M91Z90G4YGA MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Mfr Part #:
M91Z90G4YGA
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Stock on Request
M91Z90G4YGA Specifications Quick View
Voltage
M91Z90G4YGA Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
M91Z90G4YGA Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
M91Z90G4YGA Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
M9RZ90GB4YGA
M9RZ90GB4YGA
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W