M91Z60GV4L MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Mfr Part #:
M91Z60GV4L
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Stock on Request
M91Z60GV4L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Function
Length
Mounting Hole Spacing
Operating Temperature
Power
RPM
Size
Termination Style
Torque
Type
Voltage
M91Z60GV4L Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
M91Z60GV4L Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
M91Z60GV4L Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
M9RZ60GV4L
M9RZ60GV4L
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
View Part
M9RZ60GV4LGA
M9RZ60GV4LGA
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W