M91Z60GD4Y MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Mfr Part #:
M91Z60GD4Y
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Stock on Request
M91Z60GD4Y Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Function
Length
Mounting Hole Spacing
Operating Temperature
Power
RPM
Size
Termination Style
Torque
Type
Voltage
M91Z60GD4Y Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W