M55-8001642-0300A CBL ASSEM 1.27MM 16POS F-F 300MM
Mfr Part #:
M55-8001642-0300A
Mfr Name: Harwin Inc.
Harwin Inc.
Description:
CBL ASSEM 1.27MM 16POS F-F 300MM
Stock on Request
M55-8001642-0300A Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Features
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
M55-8001642-0300A Description
Short technical summary and product information.