M300-FC31005F2-0300L CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
Mfr Part #:
M300-FC31005F2-0300L
Description:
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
Stock on Request
M300-FC31005F2-0300L Specifications Quick View
Shielding
M300-FC31005F2-0300L Description
Short technical summary and product information.
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
M300-FC31005F2-0300L Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
M300-FC31005F2-0300L Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
M300-FC11005F2-0300L
M300-FC11005F2-0300L
Harwin Inc.
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
View Part
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM