M300-FC21005F2-0450L CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 450MM
Mfr Part #:
M300-FC21005F2-0450L
Description:
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 450MM
Stock on Request
M300-FC21005F2-0450L Specifications Quick View
Shielding
M300-FC21005F2-0450L Description
Short technical summary and product information.
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 450MM
M300-FC21005F2-0450L Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
M300-FC21005F2-0450L Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
M300-FC11005F2-0450L
M300-FC11005F2-0450L
Harwin Inc.
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 450MM
View Part
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 450MM