LSQBA251818T471K FIXED IND 470UH 25MA 10 OHM SMD
Mfr Part #:
LSQBA251818T471K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 470UH 25MA 10 OHM SMD
Total Stock: 840 pcs
LSQBA251818T471K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
840 pcs
840 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LSQBA251818T471K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LSQBA251818T471K Description
Short technical summary and product information.