LSQBA251818T221M FIXED IND 220UH 40MA 4.5 OHM SMD
Mfr Part #:
LSQBA251818T221M
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 220UH 40MA 4.5 OHM SMD
Total Stock: 860 pcs
LSQBA251818T221M Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
430 pcs
430 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
430 pcs
LSQBA251818T221M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LSQBA251818T221M Description
Short technical summary and product information.