LQP18MN33NG02D FIXED IND 33NH 100MA 2.8 OHM SMD
Mfr Part #:
LQP18MN33NG02D
Available from 1 distributors
Mfr Name: Murata Manufacturing Co., Ltd.
Murata Manufacturing Co., Ltd.
Description:
FIXED IND 33NH 100MA 2.8 OHM SMD
Total Stock: 1,156 pcs
LQP18MN33NG02D Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,156 pcs
1156 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LQP18MN33NG02D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LQP18MN33NG02D Description
Short technical summary and product information.