LQH32CN470K53L FIXED IND 47UH 170MA 1.69OHM SMD
Mfr Part #:
LQH32CN470K53L
Available from 1 distributors
Mfr Name: Murata Manufacturing Co., Ltd.
Murata Manufacturing Co., Ltd.
Description:
FIXED IND 47UH 170MA 1.69OHM SMD
Total Stock: 1,221 pcs
LQH32CN470K53L Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,221 pcs
1221 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LQH32CN470K53L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LQH32CN470K53L Description
Short technical summary and product information.