LQH32CN470K23L FIXED IND 47UH 170MA 1.69OHM SMD
Mfr Part #:
LQH32CN470K23L
Available from 1 distributors
Mfr Name: Murata Manufacturing Co., Ltd.
Murata Manufacturing Co., Ltd.
Description:
FIXED IND 47UH 170MA 1.69OHM SMD
Total Stock: 1,335 pcs
LQH32CN470K23L Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,335 pcs
1335 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LQH32CN470K23L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LQH32CN470K23L Description
Short technical summary and product information.