LQH2MCN100K02L FIXED IND 10UH 225MA 1.56OHM SMD
Mfr Part #:
LQH2MCN100K02L
Available from 1 distributors
Mfr Name: Murata Manufacturing Co., Ltd.
Murata Manufacturing Co., Ltd.
Description:
FIXED IND 10UH 225MA 1.56OHM SMD
Total Stock: 916 pcs
LQH2MCN100K02L Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
916 pcs
916 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LQH2MCN100K02L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LQH2MCN100K02L Description
Short technical summary and product information.